Ośrodek Walcownik

Ośrodek Walcownik2023-06-12T09:38:34+02:00

Opis

Ośrodek Walcownik położony jest w odległości 150 m od plaży. Dysponuje dużą ilością przestrzeni trawiastej, placem zabaw dla dzieci, miejscem do gry w badmintona, miejscem na ognisko oraz parkingiem. Ośrodek jest ogrodzony i stanowi jednolity, zorganizowany kompleks posiadający dwa rodzaje obiektów:

  • domki parterowe – wyłącznie w sezonie letnim
  • budynki piętrowe – nowe, świetnie wyposażone, przystosowane do funkcjonowania całorocznego (apartamenty, pokoje z aneksami kuchennymi, klimatyzowana stołówka, kuchnia, część rekreacyjno-rehabilitacyjna).

Obie części w okresie letnim stanowią jeden zintegrowany obiekt. Kuchnia i stołówka funkcjonuje od początku czerwca do ok. 20 września każdego roku.

Preferujemy pobyty 7 i 14 – dniowe zaczynające się w sobotę.

W roku 2014 zakończyliśmy rozbudowę ośrodka i jego wyposażenie. Na sezon 2015 uruchamiamy w naszym ośrodku, oprócz wczasów pozwalających korzystać ze świetnego klimatu nadmorskiego i pięknych plaż, dodatkowe zajęcia pozwalające na relaks, rekreację i ruch. Do tego celu wyposażyliśmy nasz ośrodek w urządzenia, sprzęt i personel, pozwalające poprawić naszym gościom samopoczucie, zdrowie i sprawność fizyczną. Ośrodek wyposażony jest w saunę, jacuzzi, urządzenia gimnastyczne (drabinki, ławeczki, materace), urządzenia do masażu ręcznego, wypożyczalnię rowerów, kijki do nordic walking, stół do tenisa stołowego.

Zapraszamy również do ekskluzywnego barku „Wschód Słońca” na pyszną kawę, ciastko, drinki i jeszcze co nieco.

Ośrodek dysponuje 200 miejscami wczasowymi.

Do nowych obiektów zapraszamy zarówno przed sezonem letnim, jak i po jego zakończeniu. Chętnie nawiążemy współpracę z biurami podróży, oferując całą gamę usług rekreacyjno- rehabilitacyjnych dla grup zorganizowanych.
Dla tej grupy gości kalkulacja ceny pobytu obejmować będzie cały pakiet usług rekreacyjnych i całodzienne wyżywienie, a warunki zostaną określone pomiędzy biurem podróży i ośrodkiem.
Przed i po sezonie w przypadku braku większej ilości gości nie prowadzimy kuchni
(zapraszamy do apartamentów i pokoi z aneksami kuchennymi).

Dodatkowe, bardziej szczegółowe informacje można uzyskać drogą telefoniczną.

Galeria zdjęć